Teleoperaattoripalvelut 2022–2026 (DPS)

Hange

eForm 16 Contract notice — standard regime
Piiratud menetlus
13.08.2024 10:54 (GMT+03:00)
30.09.2029 23:55 (GMT+03:00)

Hankija

Hansel Oy Hansel Oy
PL 1386
00101 Helsinki
Finland
0988084-1

Hanke lühikirjeldus

Tämän dynaamisen hankintajärjestelmän (DPS) kohteena ovat teleoperaattoripalvelut Hansel Oy:n asiakkaille.

Dynaamisen hankintajärjestelmän kohteeseen kuuluvat seuraavat palvelut:

- Liittymä-, teleliikenne- ja mobiilidatapalvelut

- Vaihde-, välitys- ja tavoitettavuuspalvelut

- Asiakaspalveluratkaisut

- Muut täydentävät teleoperaattoripalvelut.

DPS:n keston aikana kaikki kiinnostuneet ehdokkaat voivat tehdä siihen osallistumishakemuksen.

DPS on voimassa hankintailmoituksessa ilmoitettuun päivään asti, ellei sitä keskeytetä tai muuteta DPS:n voimassaollessa.

Hansel Oy:n asiakkaat toteuttavat hankinnat DPS:ään hyväksyttyjen ehdokkaiden kesken DPS:n sisäisillä kilpailutuksilla, jotka voivat ajoittua DPS:n koko hankintavaiheen ajalle. DPS:n hankintavaihe alkaa perustamisvaiheen jälkeen 3.10.2022 ja päättyy DPS:n voimassaoloajan päättyessä.

Hankintasopimukset voivat olla voimassa enintään 30.9.2031 saakka.

Tarkemmat tiedot DPS:n kohteesta ja sen ehdoista on kuvattu osallistumispyynnössä ja sen liitteissä, erityisesti liitteessä "Dynaamisen hankintajärjestelmän kohde ja ehdot".

Dynaamisen hankintajärjestelmän ennakoitu kokonaisarvo on enintään 100 000 000 euroa (ilman arvonlisäveroa). Luku on sitoumukseton arvio.

Mercell Estonia OÜ

Mercelli gruppi kuuluv Euroopa juhtiv e-hanke keskkond vahendab infot ostjate ja tarnijate vahel.

Kontakt

Mercell Eesti kasutajatugi

+372 683 6785
Mercell Estonia OÜ | Põhja puiestee 21C, 10143 Tallinn, Eesti