Patalpų valymo paslaugų pirkimas

Information

Open procedure
6/20/2017 12:43 PM (GMT+02:00)
7/7/2017 9:00 AM (GMT+02:00)

Buyer

Šiaulių valstybinė kolegija Šiaulių valstybinė kolegija
Aušra Ženkuvienė Aušrai Ženkuvienei
Aušros alėja 40
LT-76241 Šiauliai
Lithuania
111968241

Closing date has passed.

Short description

Sk-1 tipinė forma patvirtinta
Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus
2011 m. gruodžio 13 d. įsakymu Nr. 1S-184
(Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus
2012 m. rugsėjo 25 d. įsakymu Nr. 1S-212
redakcija)


Šiaulių valstybinė kolegija
Juridinių asmenų registras, 111968241, Aušros alėja 40, Šiauliai, Tel.: (8 41) 52 50 92, Faks.: (8 41) 52 50 91, viesieji.pirkimai@svako.lt, www.svako.lt
Viešųjų pirkimų tarnybai

SKELBIMAS APIE SUPAPRASTINTĄ PIRKIMĄ

20 m. d. Nr.

Pirkimas atliekamas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymu [X]
Pirkimas atliekamas vadovaujantis Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymu []
Darbai []
Paslaugos [X]
Prekės []
I DALIS: PERKANČIOJI ORGANIZACIJA
I.1. PERKANČIOSIOS ORGANIZACIJOS PAVADINIMAS, ADRESAS IR KONTAKTINIAI DUOMENYS

Oficialus pavadinimas ir kodas
Šiaulių valstybinė kolegija (111968241)
Perkančiosios organizacijos duomenų - pavadinimo ir kodo, patikslinimas (jei reikia)
Perkančiosios organizacijos padalinys - skyrius, departamentas ar kt. (jei reikia)
Adresas
Aušros alėja 40, Šiauliai
Pašto indeksas
LT- 76241
Šalis
Lietuva
Kontaktiniai duomenys:
Kam: Aušrai Ženkuvienei
Telefonas:
(8 41) 52 50 92
El. paštas
viesieji.pirkimai@svako.lt
Faksas
(8 41) 52 50 91
Interneto adresas (-ai):(jei taikoma)
Pagrindinis perkančiosios organizacijos adresas: www.svako.lt
Elektroninė prieiga prie informacijos:
Elektroninis pasiūlymų ir paraiškų dalyvauti pirkimo procedūroje teikimas:

I.2. ADRESAS, KURIUO GALIMA GAUTI PAPILDOMOS INFORMACIJOS:
Žr. I.1 punkte nurodytus kontaktinius duomenis [X]
Kitur: prašome užpildyti A priedo I.2 punktą []
I.3 ADRESAS, KURIUO GALIMA GAUTI DOKUMENTUS:
Žr. I.1 punkte nurodytus kontaktinius duomenis [X]
Kitur: prašome užpildyti A priedo I.3 punktą []
I.4. ADRESAS, KURIUO TURI BŪTI SIUNČIAMI PASIŪLYMAI ARBA PARAIŠKOS:
Žr. I.1 punkte nurodytus kontaktinius duomenis [X]
Kitur: prašome užpildyti A priedo I.4 punktą []

I.5. PERKANČIOSIOS ORGANIZACIJOS TIPAS IR PAGRINDINĖ VEIKLOS SRITIS AR SRITYS
I.5.1 VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ĮSTATYMO 4STR. 1D. 1, 2 AR 3 PUNKTUOSE NURODYTOS PERKANČIOSIOS ORGANIZACIJOS TIPAS IR PAGRINDINĖ VEIKLOS SRITIS AR SRITYS
12 Įstaiga, kurios veiklą reglamentuoja viešoji teisė
Švietimas
I.5.2. PERKANČIOSIOS ORGANIZACIJOS, VEIKIANČIOS VANDENTVARKOS, ENERGETIKOS, TRANSPORTO AR PAŠTO PASLAUGŲ SRITYJE TIPAS IR PAGRINDINĖ VEIKLOS SRITIS AR SRITYS
Perkančioji organizacija, veikianti vandentvarkos,
energetikos, transporto ar pašto paslaugų srityje []
I.5.3. Ar perkančioji organizacija yra įgaliota atlikti pirkimą
Taip [] Ne [X]
II DALIS: PIRKIMO OBJEKTAS
II.1. PIRKIMO OBJEKTO APIBŪDINIMAS
II.1.1 Darbų tipas(pildyti, jei perkami darbai)
II.1.2. Prekių pirkimo tipas(pildyti, jei perkamos prekės)
II.1.3. Paslaugų kategorija(pildyti, jei perkamos paslaugos)
16
II.1.4. Informacija apie preliminariąją sutartį:
(pildyti, jei bus sudaroma preliminarioji sutartis)
II.1.4.1. Preliminarioji sutartis sudaroma su vieninteliu tiekėju
Taip [] Ne []
II.1.4.2. Preliminarioji sutartis sudaroma su keliais tiekėjais, jų skaičius
II.1.4.3. Numatoma bendra pirkimo vertė per visą preliminariosios sutarties trukmę
(įrašyti numatoma vertę skaičiais be PVM)
II.1.5. Pirkimo pavadinimas
Patalpų valymo paslaugų pirkimas
II.1.6. Darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto II rūmai, Vilniaus g. 137, Šiauliai ir Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas, M. K. Čiurlionio g. 16A, Šiauliai.
II.1.7. Pirkimo objekto kodai pagal Bendrą viešųjų pirkimų žodyną (angl.:CPV)
Pagrindinis žodynas Papildomas žodynas (jei taikoma)
Pagrindinis objektas 90910000-9 (Valymo paslaugos.)
II.1.8. Informacija apie subrangos(subtiekimo, subteikimo)sutarčių sudarymą:
II.1.8. 1. Informacija apie subrangos(subtiekimo, subteikimo)sutarčių sudarymą, pirkimą atliekant, vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymu:
Dalyvis pasiūlyme turi nurodyti, kokius subrangovus, subtiekėjus ar subteikėjus ketina pasitelkti [X]
Dalyvis pasiūlyme turi nurodyti sutarties dalį, kurią ketina pagal subrangos sutartį perduoti vykdyti trečiosioms
šalimis taip pat subrangos sutarčių, kurioms jie siūlomi, dalyką. (jei taikoma) [X]
II.1.8.2. Informacija apie subrangos(subtiekimo, subteikimo)sutarčių sudarymą, pirkimą atliekant, vadovaujantis Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymu:
Dalyvis pasiūlyme turi nurodyti sutarties dalį, kurią ketina pagal subrangos sutartį perduoti vykdyti trečiosioms šalimis, ir visus siūlomus subrangovus, taip pat subrangos sutarčių, kurioms jie siūlomi, dalyką. (jei taikoma) []
Dalyvis turi nurodyti visus su subrangovais susijusius pokyčius, atsiradusius vykdant sutartį. (jei taikoma) []
Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas gali įpareigoti konkurso laimėtoją visas arba kai kurias subrangos sutartis sudaryti vadovaujantis Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo III skyriaus nuostatomis. []

Konkurso laimėtojas, vadovaudamasis Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo III skyriaus nuostatomis, privalo perduoti vykdyti subrangovams toliau nurodytą sutarties dalį:
mažiausia procentinė sutarties vertės dalis, (%)
didžiausia procentinė sutarties vertės dalis, (%)
(Didžiausia procentinė dalis negali viršyti 30 % sutarties vertės)
Konkurso laimėtojas privalo nurodyti sutarties dalį(-is), kurią(-ias) ketina perduoti vykdyti subrangovams ir kuri (-ios) viršija nustatytą procentinį dydį, taip pat nurodyti jau nustatytus subrangovus. (jei taikoma) []
II.1.9. Pirkimo objekto suskirstymas į dalis, kurių kiekvienai bus sudaroma pirkimo sutartis
Taip [] Ne [X]
Jei taip, pasiūlymai turi būti teikiami: (pažymėkite tik vieną langelį):
Vienai daliai [] Vienai, kelioms ar visoms dalims [] Visoms dalims []
II.1.10. Ar leidžiama pateikti alternatyvius pasiūlymus
Taip [] Ne [X]
II.2. APIMTYS
II.2.1. Atsižvelgiant į visas pirkimo objekto dalis ir pirkimo sutarčių pratęsimo galimybes, perkamų prekių kiekiai, paslaugų ar darbų apimtys. Jei pirkimas vykdomas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymu, privaloma pateikti reikalaujamą informaciją be nuorodos į pirkimo dokumentus.
Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto II rūmų patalpų valymo paslaugos 4149 kv.m., Sveikatos priežiūros fakulteto patalpų valymo paslaugos 5640 kv.m.
II.2.2. Galimų pirkimo sutarties pratęsimų skaičius ir laikas, kuriam pirkimo sutartis gali būti pratęsta
Nenumatoma
II.3. SUTARTIES TRUKMĖ
Arba: Laikotarpis mėnesiais ir/arba dienomis po sutarties sudarymo
Arba: pradžia 2017-08-28 ir/arba pabaiga 2019-06-28
II.4. Priežastys, dėl kurių preliminarioji sutartis, sudaroma gynybos ir saugumo srityje, ilgesnė nei 7 metai:
III DALIS: TEISINĖ, EKONOMINĖ, FINANSINĖ, TECHNINĖ IR PROFESINĖ INFORMACIJA
III.1. SU SUTARTIMI SUSIJUSIOS SĄLYGOS
III.1.1. Sutarties įvykdymo užtikrinimas
(Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, nurodyti prievolių įvykdymo užtikrinimo būdą (būdus))
Lietuvos Respublikoje ar užsienyje registruoto banko ar kredito unijos garantija arba draudimo bendrovės laidavimo draudimo liudijimas. Sutarties įvykdymo užtikrinimo vertė – 10 proc. dydžio nuo pasiūlyme nurodytos sumos su PVM.
III.1.2. Atsiskaitymo su tiekėju tvarka ir, jei reikia, nuoroda į atitinkamas ją reglamentuojančias pirkimo dokumentų nuostatas
Visus mokėjimus pagal Sutartį Pirkėjas privalo atlikti per 30 dienų nuo dienos, kai iš Tiekėjo bus gauta tinkamai įforminta sąskaita-faktūra ar PVM sąskaita-faktūra.
III.1.3. Sutarties vykdymui taikomos ypatingos sąlygos.(Jei taikoma)(nurodomos ypatingos sąlygos, siejamos su socialinės ir aplinkos apsaugos reikalavimais. Jei pirkimas vykdomas vadovaujantis Viešųjų pirkimų , atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymu, nurodomos sąlygos, taikomos tiekimui, informacijos saugumui)
Pirkimas vykdomas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 91 straipsnio nuostatomis. Tiekėjas turi pateikti kompetentingos institucijos išduoto dokumento kopiją, patvirtinančią, kad Tiekėjo įmonė atitinka Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str. reikalavimus. Pirkimo sutarčiai vykdyti tiekėjas gali pasitelkti subtiekėjus, kuriais gali būti to paties statuso (nurodyto Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str.), kaip ir tiekėjas, įmonės. Jeigu tiekėjas pasitelkia subtiekėjus, Tiekėjas kartu su pasiūlymu turi pateikti dokumentus įrodančius, kad subtiekėjas atitinka Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str. reikalavimus. Perkančioji organizacija vykdo „žaliąjį pirkimą“, todėl Tiekėjas turi tenkinti minimalius aplinkosaugos kriterijus, nustatytus valymo priemonėms ir valymo paslaugoms pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011 m. birželio 28 d. įsakymą Nr. D1-508 ir kartu su pasiūlymu pateikti Tiekėjo deklaraciją dėl minimalių aplinkosaugos reikalavimų laikymosi. Jei Tiekėjas pasitelkia subtiekėjus, Tiekėjas kartu su pasiūlymu turi pateikti subtiekėjo pasirašytą Tiekėjo deklaraciją dėl minimalių aplinkosaugos reikalavimų laikymosi.
III.2. DALYVAVIMO SĄLYGOS
III.2.1. Informacija ir dokumentai, patvirtinantys ir apibūdinantys reikalaujamą tiekėjų kvalifikaciją: teisę verstis atitinkama veikla ir (arba) ekonominę ir finansinę būklę ir (arba) techninį ir profesinį pajėgumą.
1. Tiekėjas, kuris yra fizinis asmuo, arba tiekėjo, kuris yra juridinis asmuo, vadovas ar ūkinės bendrijos tikrasis narys (nariai), turintis (turintys) teisę juridinio asmens vardu sudaryti sandorį, ir buhalteris (buhalteriai) ar kitas (kiti) asmuo (asmenys), turintis (turintys) teisę surašyti ir pasirašyti tiekėjo apskaitos dokumentus, neturi teistumo (arba teistumas yra išnykęs ar panaikintas), dėl tiekėjo (juridinio asmens) per pastaruosius 5 metus nebuvo priimtas ir įsiteisėjęs apkaltinamasis teismo nuosprendis už dalyvavimą nusikalstamame susivienijime, jo organizavimą ar vadovavimą jam, už kyšininkavimą, tarpininko kyšininkavimą, papirkimą, sukčiavimą, kredito, paskolos ar tikslinės paramos panaudojimą ne pagal paskirtį ar nustatytą tvarką, kreditinį sukčiavimą, mokesčių nesumokėjimą, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimą, deklaracijos, ataskaitos ar kito dokumento nepateikimą, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą ar realizavimą, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimą, dėl tiekėjo iš kitos valstybės nėra priimtas ir įsiteisėjęs apkaltinamasis teismo nuosprendis už 2004 m. kovo 31 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2004/18/EB dėl viešojo darbų, prekių ir paslaugų pirkimo sutarčių sudarymo tvarkos derinimo 45 straipsnio 1 dalyje išvardytuose Europos Sąjungos teisės aktuose apibrėžtus nusikaltimus. Pateikiamas Išrašas iš teismo sprendimo arba Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ar valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotas dokumentas, patvirtinantis jungtinius kompetentingų institucijų tvarkomus duomenis, arba atitinkamos užsienio šalies institucijos dokumentas, išduotas ne anksčiau kaip 60 dienų iki pasiūlymų pateikimo termino pabaigos. Jei dokumentas išduotas anksčiau, tačiau jo galiojimo terminas ilgesnis nei pasiūlymų pateikimo terminas, toks dokumentas yra priimtinas. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos 2. Fizinis asmuo arba tiekėjo, kuris yra juridinis asmuo, dalyvis, turintis balsų daugumą juridinio asmens dalyvių susirinkime, neturi neišnykusio ar nepanaikinto teistumo už nusikalstamą bankrotą. Pateikiamas Išrašas iš teismo sprendimo arba Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ar atitinkamos užsienio šalies institucijos išduotas dokumentas, išduotas ne anksčiau kaip 60 dienų iki pasiūlymo pateikimo termino pabaigos. Jei dokumentas išduotas anksčiau, tačiau jo galiojimo terminas ilgesnis nei pasiūlymų pateikimo terminas, toks dokumentas yra priimtinas. Teikėjas, teikdamas pasiūlymą, turi nurodyti, kas yra teikėjo dalyvis, turintis balsų daugumą juridinio asmens dalyvių susirinkime (pateikiama laisvos formos pažyma). Jeigu nei vienas juridinio asmens dalyvis neturi balsų daugumos arba toks dalyvis yra juridinis asmuo, šis reikalavimas netaikomas. Tokiu atveju teikėjas teikdamas pasiūlymą turi pats patvirtinti, jog balsų daugumą turintis dalyvis yra juridinis asmuo arba kad paprastosios balsų daugumos neturi nei vienas akcininkas (pateikiama laisvos formos pažyma). CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos. 3. Tiekėjas turi būti įvykdęs įsipareigojimus, susijusius su mokesčių, įskaitant socialinio draudimo įmokas, mokėjimu pagal šalies, kurioje jis registruotas, ar šalies, kurioje yra perkančioji organizacija, reikalavimus. Tiekėjas laikomas įvykdžiusiu įsipareigojimus, susijusius su mokesčių, įskaitant socialinio draudimo įmokas, mokėjimu, jeigu jo neįvykdytų įsipareigojimų suma yra mažesnė kaip 50 eurų. Pateikiama: 1) Dėl įsipareigojimų, susijusių su mokesčių mokėjimu, pateikiama – Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos išduotas dokumentas arba valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotas dokumentas, patvirtinantis jungtinius kompetentingų institucijų tvarkomus duomenis, ar atitinkamos užsienio šalies institucijos išduotas dokumentas apie įsiskolinimų nebuvimą. Dokumentas turi būti išduotas ne anksčiau kaip 60 dienų iki pasiūlymų pateikimo termino pabaigos. Jei dokumentas išduotas anksčiau, tačiau jo galiojimo terminas ilgesnis nei pasiūlymų pateikimo terminas, toks dokumentas jo galiojimo laikotarpiu yra priimtinas. 2) Dėl įsipareigojimų, susijusių su socialinio draudimo įmokų mokėjimu, pateikiama – jeigu teikėjas yra juridinis asmuo, registruotas Lietuvos Respublikoje, iš jo nereikalaujama pateikti jokių šį reikalavimą įrodančių dokumentų. Perkančioji organizacija tikrina paskutinės pasiūlymų pateikimo termino dienos, nurodytos skelbime apie pirkimą, duomenis. Lietuvos Respublikoje registruotas tiekėjas, kuris yra fizinis asmuo, pateikia Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos teritorinių skyrių ir kitų Valstybinio socialinio draudimo fondo įstaigų, susijusių su Valstybinio socialinio draudimo fondo administravimu, išduotą dokumentą, arba pateikia valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotą dokumentą, patvirtinantį jungtinius kompetentingų institucijų tvarkomus duomenis. Kitos valstybės tiekėjas, kuris yra fizinis arba juridinis asmuo, pateikia šalies, kurioje jis yra registruotas, kompetentingos valstybės institucijos išduotą pažymą. Dokumentas turi būti išduotas ne anksčiau kaip 60 dienų iki pasiūlymo pateikimo termino pabaigos. Jei dokumentas išduotas anksčiau, tačiau jo galiojimo terminas ilgesnis nei pasiūlymų pateikimo terminas, toks dokumentas yra priimtinas. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos. 4. Tiekėjas yra apdraudęs savo veiklą civiline atsakomybe už padarytą žalą, į kurią įeina žalos atlyginimas už turtui ir asmeniui padarytą žalą. Pateikiama Tiekėjo bendrosios civilinės atsakomybės draudimo liudijimo kopija. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos.5. Tiekėjas turi atitikti Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str. 1 dalies reikalavimus. Pateikiama Kompetentingos institucijos išduoto dokumento kopija arba tiekėjo ar jo įgalioto asmens parašu patvirtinta deklaracija. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos.6. Tiekėjo teikiamos valymo paslaugos ir naudojamos valymo ir dezinfekavimo priemonės turi tenkinti minimalius aplinkosaugos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. D1-508. Pateikiama Tiekėjo deklaracija. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos.
III.2.2. Informacija ir dokumentai, patvirtinantys ir apibūdinantys reikalaujamą subrangovų, subtiekėjų,
subteikėjų kvalifikaciją: teisę verstis atitinkama veikla ir
(arba)ekonominę ir finansinę būklę ir (arba)
techninį ir profesinį pajėgumą.
1. Subtiekėjas turi atitikti Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str. 1 dalies reikalavimus. Pateikiama kompetentingos institucijos išduoto dokumento kopija arba subtiekėjo ar jo įgalioto asmens parašu patvirtinta deklaracija. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos 2. Subtiekėjo teikiamos valymo paslaugos ir naudojamos valymo ir dezinfekavimo priemonės turi tenkinti minimalius aplinkosaugos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. D1-508. Pateikiama Tiekėjo deklaracija. CVP IS priemonėmis pateikiamos skaitmeninės dokumentų kopijos
III.3. SPECIALIOS DALYVAVIMO PIRKIME SĄLYGOS
III.3.1. Pirkime rezervuota teisė dalyvauti tik neįgaliųjų socialinėms įmonėms
(pildoma, jei pirkimas atliekamas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 13 straipsniu arba Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo 18 straipsniu)
Taip [] Ne [X]
III.3.2. Pirkimas bus atliekamas pagal remiamų asmenų, kurių dauguma yra neįgalieji, įdarbinimo programas
(pildoma, jei pirkimas atliekamas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 13 straipsniu arba Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo 18 straipsniu)
Taip [] Ne [X]
III.3.3. Pirkimas bus atliekamas pagal Viešųjų pirkimų įstatymo 91 straipsnio reikalavimus
(Jei III.3.1 ar (ir) III.3.2 punktuose arba III.3.3 punkte pažymėjote langelį „Taip“, skelbimo V.2. punkte nurodykite, kad tiekėjas privalo pagrįsti, kad jis atitinka minėtų punktų reikalavimus, pateikdamas kompetentingos institucijos išduotą dokumentą ar tiekėjo patvirtintą deklaraciją.)
Taip [X] Ne []
IV DALIS: PIRKIMO PROCEDŪROS
IV.1. PROCEDŪROS RŪŠIS
Atvira
IV.1.1. Ar pirkimas atliekamas taikant dinaminę pirkimų sistemą?
Taip [] Ne [X]
IV.1.2. Ar kandidatai jau yra atrinkti, kai vykdomos skelbiamos supaprastintos derybos?
Taip [] Ne []
IV.1.2. Kiek tiekėjų numatoma pakviesti dalyvauti pirkimo procedūrose, jeigu numatoma atrinkti tiekėjus, kurie teiks pasiūlymus
Skaičius arba: mažiausias skaičius didžiausis skaičius (jei taikoma)
Kriterijai, pagal kuriuos bus vykdoma kvalifikacinė atranka
IV.1.3. Dalyvių skaičiaus mažinimas derybų ar konkurencinio dialogo metu
Pirkimas bus vykdomas etapais laipsniškai mažinant sprendinių skaičių Taip [] Ne []
IV.2. PASIŪLYMŲ VERTINIMO KRITERIJAI
IV.2.1. Pasiūlymų vertinimo kriterijai
mažiausios kainos [X]
arba
ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo, []
vertinant pagal šiuos kriterijus:
(nurodyti kiekvieno kriterijaus lyginamąjį svorį, o tais atvejais, kai nenustatomi kriterijų lyginamieji svoriai,
kriterijai nurodomi mažėjančios svarbos tvarka)

arba
perkančiosios organizacijos nustatyti su pirkimo objektu susiję kriterijai []
(nurodyti vertinimo kriterijaus aprašymą)

IV.2.2. Ar bus rengiamas elektroninis aukcionas
Taip [] Ne [X]
Jei taip, papildoma informacija apie elektroninį aukcioną
IV.3 ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
IV.3.1. Pirkimo dokumentų ar aprašomojo dokumento (konkurencinio dialogo atveju) gavimo sąlygos
Galima gauti iki 2017-07-07
Mokestis (jei nustatyta) Valiuta
Mokestis sumokamas perkančios organizacijos kasoje []
Mokestis sumokamas banke
Eil. Nr. Sąskaitos Nr. Banko pav. Banko skyrius Banko kodas Pastabos
IV.3.2. Paraiškų pateikimo terminas, nurodomas atliekant pirkimo procedūras, jeigu numatoma atrinkti tiekėjus, kurie teiks pasiūlymus
Data Laikas (valanda ir minutės)
IV.3.3. Pasiūlymų (pirminių pasiūlymų) pateikimo terminas
Data 2017-07-07 Laikas (valanda ir minutės) 10:00
IV.3.4. Kalba (kalbos), kuria (kuriomis) turi būti parengtas pasiūlymas ar paraiška
Lietuvių
Kitos kalbos
IV.3.5. Vokų su pasiūlymais atplėšimo data, laikas ir vieta
Data 2017-07-07 Laikas (valanda ir minutės): 10:45
Vieta Šiaulių valstybinė kolegija, Aušros alėja 40, Šiauliai, 220 kab.
V DALIS: KITA INFORMACIJA
V.1. AR PIRKIMAS YRA SUSIJĘS SU PROJEKTU IR (ARBA) PROGRAMA, FINANSUOJAMA EUROPOS SĄJUNGOS LĖŠOMIS
Taip [] Ne [X]
Jei taip, nurodykite tą projektą (-us) ir (arba) programą (-as)
V.2. PAPILDOMA INFORMACIJA
Pirkimas vykdomas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 91 straipsnio nuostatomis. Tiekėjas turi pateikti kompetentingos institucijos išduoto dokumento kopiją, patvirtinančią, kad Tiekėjo įmonė atitinka Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str. reikalavimus. Pirkimo sutarčiai vykdyti tiekėjas gali pasitelkti subtiekėjus, kuriais gali būti to paties statuso (nurodyto Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str.), kaip ir tiekėjas, įmonės. Jeigu tiekėjas pasitelkia subtiekėjus, Tiekėjas kartu su pasiūlymu turi pateikti dokumentus įrodančius, kad subtiekėjas atitinka Viešųjų pirkimų įstatymo 91 str. reikalavimus. Perkančioji organizacija vykdo „žaliąjį pirkimą“, todėl Tiekėjas turi tenkinti minimalius aplinkosaugos kriterijus, nustatytus valymo priemonėms ir valymo paslaugoms pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011 m. birželio 28 d. įsakymą Nr. D1-508 ir kartu su pasiūlymu pateikti Tiekėjo deklaraciją dėl minimalių aplinkosaugos reikalavimų laikymosi. Pirkimas bus atliekamas CVP IS priemonėmis. Perkančioji organizacija nepriims pasiūlymų pateiktų ne elektroninėmis priemonėmis. Pirkimo dokumentai paskelbti CVP IS.



_____Direktoriaus pavaduotoja infrastruktūrai, pavaduojanti direktorių_____ __________ _____Janina Melienė_____
(Perkančiosios organizacijos vadovo
ar jo įgalioto asmens pareigų pavadinimas)
(parašas) (vardas pavardė)

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

Contact us

Write to us

+47 21 01 88 00