Pirkimo numeris 548162
Pavadinimas Lietuvos naujienų agentūrų paslaugos
Trumpas pirkimo aprašymas 2.1.Naujienų agentūra turi teikti prieigą prie Lietuvos ir užsienio politikos bei verslo naujienų rubrikos kasdien, visą parą.
2.2.Naujienų agentūra turi suteikti galimybę naudotis 2.1. punkte nurodytų naujienų archyvu.
2.3. Naujienų agentūra turi suteikti elektroninę prieigą prie 2.1. ir 2.2. punktuose nurodytos informacijos vienam Perkančiosios organizacijos darbuotojui (valstybės tarnautojui ar darbuotojui, dirbančiam pagal darbo sutartį, pagal asmeninį ar bendrą vartotojo vardą ir slaptažodį).
2.4. Naujienų agentūra pastebėjusi klaidą, netiksliai pateiktus faktus arba gavusi oficialiai patvirtintą informacijos paneigimą, įsipareigoja nedelsiant (per 15 min. nuo Užsakovo pranešimo apie klaidą gavimo žodžiu ar raštu) šiuos pranešimus patikslinti ar ištaisyti.
2.5. Naujienų agentūra turi suteikti Perkančiajai organizacijai prieigą prie Spaudos centro terminalo:
2.5.1. suteikti teisę operatyviai skelbti 300 vnt. pranešimų žiniasklaidai per 36 mėnesius;
2.5.2. užtikrinti galimybę Perkančiajai organizacijai savarankiškai redaguoti arba atšaukti paskelbtą pranešimą žiniasklaidai.
Pasiūlymų pateikimo terminas 2021-06-07 09:00
Perkančioji organizacija Lietuvos Respublikos finansų ministerija, 288601650
Lina Plieniūtė
+370 52199371
lina.plieniute@finmin.lt Pirkimas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis Ne
Nuoroda į šaltinį https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-629785 Pasiūlymų teikimas elektroniniu būdu https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=579741&B=PPO Nuoroda į dokumentus https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=579741 id-p3542021-629785